Category

PROJE

O güzellik

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız oguzellik.com yakın bir tarihte yayın hayatına başlayacak. Sağlık ve güzellik sektöründe hizmet veren kurumların hizmetlerini tek platforma da toplayan o güzellik, pazar yeri modeli dediğimiz modelle müşteri ile kolayca buluşmaktadır.

NEDEN PAZAR YERİ MODELİ

Pazaryeri, firmaların kendi mağazalarını kiraladığı ve ürün ya da hizmetlerini tüketicilere sundukları sanal bir platformudur. Satıcı, ürünleri fotoğrafları ve özellikleriyle ekler, ürün bazında fiyatları belirler ve bu ürünleri müşterilerin beğenisine sunar. Tüketiciler de bilgisayarlarının başından kalkmadan farklı kategorideki ürünleri kıyaslayarak, uygun fiyat avantajları ile satın alır.

GÜVENİLİR HİZMET ALIN

Hizmet almak istediğiniz kurumların kalitesini gerçek müşteri yorum ve puanlarına bakarak kendin için en doğru kararı verebilirsiniz.

TAKSİTLE ÖDEME KOLAYLIĞI

Ödeme alternatiflerim iz ile hizmeti taksit seçenekleriyle kolay bir şekilde ödeyin.

TEK TIKLA RANDEVU

Aldığınız hizmete kendinize en uygun ve kolayca randevu alarak planlayın.

O güzellik ayrıca kurumların alt yapısını yönetmesine yardımcı olmaktadır. Detaylar için ziyaret http://randesis.com/‘ mu edebilirsiniz.

Sektördeki rekabet ortamı ve artan reklam giderleri kurumları müşteriye ulaşmasını zorlaştırmaktadır. O güzellik ile hem reklam maliyetleri azaltacak hemde kurumu bölgesin de daha bilinir hale getirecektir…

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin : info@oguzellik.com1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by