Başlarken..

KİŞİSEL BLOG

Merhaba
Genel olarak teknoloji ağırlıklı konular ve projelerimizi duyuracağımız, bununla beraber çeşitli konularda da yazılarımın bulunacağı
bloğuma hoş geldiniz .


Kısaca kendimden bahsedecek olursam kod ve tasarım bilgisini bireysel ve kurumsal aldığım eğitimler ile geliştirdim. Günümüz de girişimciye ve bilişime bakış açısının olumlu manada değişmesi, dijitalleşme kavramının anlaşılmaya başlanması sebebiyle yazılımı kendime meslek edindim.

Sektörün içinde uzun yıllar bulunduğum için sağlıkta ki dijitalleşme çok dikkatimi çekti ve bunun üzerine bir kaç çalışma yaptık. Hale hazır da kullanıma hazır bir çok programımız ve projemiz mevcut. Bir çoğu son kullanıcıya hitap eden uygulamalarımızı 2019 yılı içerisinde sıkça duyacaksınız zaten. Ayrıca girişimsel faaliyetlerimiz hem özel hemde STK anlamında devam ediyor.

Tabi tüm bunları 4 kişilik bir ekiple beraber yapıyoruz. Yerimiz Üsküdar da. Dilerim bu başlangıç güzel dostlukların ve projelerin başlamasına sebep olur. Sizleri de aramızda görmekten ve tanışmaktan mutluluk duyarız.

Selametle..


Ali AŞCI

[email protected]

One door closes but another one always opens ..